לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

אודות

חברת Just In Time הוקמה בתחילת שנת 2012, ע"י אנשי מקצוע בעלי ותק של שנים בחברות אינטרנטיות. בעל החברה הוא אלכסיי קוגן, שלו ניסיון של למעלה מ-9 שנים בקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט. בעברו, אלכסיי קוגן היה בעליה של חברת קידום ובניית האתרים Next Level. מנכ"ל החברה הוא אלון סולר, שגם בעברו שנות בחברות אינטרנטיות וכתיבה לאתרי אינטרנט נחשבים, כגון Ynet ואתר הסלולר הפופולארי, Goapps.

הסיבה העיקרית להקמת החברה נעוצה בכך שצוות הנהלת החברה הבין, כי כיום על מנת להצליח באינטרנט, לא מספיק רק לקדם את האתר. ככל שהשנים עוברות, מנוע החיפוש Google הולך ונעשה חכם יותר, והוא לומד להכיר את ציבור הגולשים הגלובלי, והישראלי בפרט. כתוצאה מכך, קידום אתרים הולך ונעשה מתוחכם יותר, ודורש שילוב של מאפיינים נוספים על מנת להצליח.

כיום, כל עסק מעוניין להופיע בתוצאות הראשונות של גוגל. אין מחלוקת על כך שהדבר הוא מפתח להצלחת כל עסק – שהרי, אם אינך מופיע בגוגל – משמע אינך קיים. יחד עם זאת, כיום כדי להיות מקודם בגוגל, עליך לפעול בזירות שונות, שרק שילוב שלהן יחד עם הקידום הקלאסי, יכול להוביל לתוצאות. זירות אלה הן, בעיקר, רשתות השיתוף המובילות בעולם – פייסבוק ויוטיוב.

מסיבה זו, הקמנו את חברת Just In Time. אופן הפעילות בחברה, מאפשר לנו להעניק לך, הלקוח שלנו, את השירות הטוב ביותר.בחברה מועסקים מנהלי רשתות חברתיות, עורכי וידאו, גרפיקאים, אנימטורים ועוד, והתפקיד של כולם הוא לספק לך את השירות הטוב ביותר על מנת להצליח בז'אנר האינטרנטי שאליו אתה משתייך.

על כן, חברת Just In Time היא איננה עוד חברה של קידום אתרים. Just In Time היא חברה של יחסי ציבור באינטרנט.