לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

אתר לונג טייל

אתרי לונגטייל (זנב ארוך) לעומת אתרים רגילים – שיטת הקידום שתביא לכם לקוחות !

 
מהו לונגטייל? לונגטייל הוא ביטוי לחיפוש גוגל המורכב מצירוף של 2 ביטויי חיפוש ומעלה. זאת לעומת חיפוש כללי בגוגל, המורכב מביטוי אחד בלבד. לדוגמה, חיפוש כללי למציאת בית מלון יהיה הביטוי "בית מלון". חיפוש לונגטייל למציאת בית מלון  יהיה "בית מלון בתל אביב" או " בית מלון זול באילת". אך, מה זה בעצם אומר? רלוונטיות!  כאשר גולש מחפש ביטוי כללי כמו "בית מלון" הוא יכול לחפש כל דבר הקשור לבתי מלון, בכל טווחי המחירים ובכל אזורי הארץ. אך מה אם הוא למעשה מעוניין בבית מלון בצפון, או מחפש בית מלון יוקרתי בחו"ל? אם זה המצב, הגולש לא ימצא את מבוקשו באמצעות חיפוש הביטוי "בית מלון" בלבד. במקרים אלה, הגולש יפנה לביטויי לונגטייל ממוקדים ומפולחים. במידה והינך מייצג עסק כבית מלון יוקרתי בתל אביב, עליך ליהנות מציבור גולשים המחפשים את הביטוי "בית מלון יוקרתי בתל אביב", כדי להשיג יחס המרה גבוה.
 
 
וכאן אתרי הלונגטייל נכנסים לתמונה!
 
 
אתר לונגטייל הוא אתר המותאם מראש לכל הביטויים ומילות החיפוש האפשריות של העסק, ומאפשר לנו לקדם אותו במגוון רחב ביותר של ביטויים מפולחים. אם, לצורך הדוגמה, בבעלותך מלון בוטיק בתל אביב אתה תוכל לקבל באמצעותו תנועה של גולשים המעוניינים במלון שלך, בצורה מדויקת ומפולחת. דוגמאות מצויינות לאתרי לונגטייל תוכלו לראות באתרים הבאים:
 
Duplex-Lux.co.il  - אולם אירועים יוקרתי בהרצליה, המקודם על ביטויי לונגטייל כגון "אולם אירועים יוקרתי", "אולם אירועים בהרצליה" וכו'. 
מכללת jj-cosmetics.co.il – מכללה ללימוד כל מקצועות הקוסמטיקה והאסתטיקה. מקודמת על ביטויי לונגטייל כגון "קוסמטיקה טבעית" קוסמטיקה רפואית" וכו'.
Wprint.co.il – בית דפוס איכותי בתל אביב, מקודם על ידי ביטויי לונגטייל כגון "הזמנות לאירועים" "הדפסת פליירים" וכו'.
KaraokePlus.co.il- אתר קריוקי ואטרקציות לאירועים. מקודם על ביטויי לונגטייל כגון "הפקת אירועים" "זמר לארועים", "מסיבות קריוקי", הקלטת שיר" וכו'.
FutureHouse.co.il – פתרונות חשמל חכם לבית. מקודם על ביטויי לונגטייל כגון "התקנת מערכות", "קולנוע ביתי", אפליקציות חכמות", "אנרגיה סולארית" וכו'.
 
 קידום אורגני של אתרי לונגטייל הוא יעיל במיוחד מכיוון שהוא מאפשר לכם להופיע בתוצאות החיפוש הגבוהות ביותר, בביטויים הכי רלוונטיים.  רוב הגולשים לא ממשיכים לדף שני ושלישי של תוצאות החיפוש ומתמקדים בדף הראשון שהעלה החיפוש בלבד!  גם התוצאות בתחתית הדף הראשון יספקו פחות כניסות גולשים מהתוצאות בראש הדף. בניית אתר לונגטייל הינו אחד השירותים המשתלמים ביותר שאנו נספק עבורך,ובין אלו שיניבו לך הכי הרבה רווחים.  תוצאות הקידום יהיו איכותיות יותר, האתר יוכל לעקוף את מתחריו העסקיים באותו תחום בכל מילות החיפוש, הכניסות לאתר יהיו ממוקדו, וע"י כך אחוז הסגירות מול הלקוח יהיה גדול יותר ולא תבזבז זמן על לקוחות לא רלוונטים שפונים לעסק שלך.
 
לסיכומו של דבר- קידום לונגטייל (קידום זנב ארוך) מכוון את הגולש המחפש במנוע של גוגל ישירות לבית העסק שלך לפי הצורך הספציפי והממוקד שלו . אתר זנב ארוך מכוון את העסק שלך לראש סולם העדיפויות של גוגל. אז אם אתם רוצים חשיפה מקסימאלית בגוגל ולהשאיר את המתחרים שלכם הרחק מאחור בתוצאות החיפוש – אתר לונגטייל הוא מה שאתם צריכים !!
 אתר אינטרנט שבסיסו בישראל