לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

בניית אתר בחינם- זול שעולה ביוקר

בניית אתר בחינם – זול שעולה ביוקר

בעלי עסקים רבים מבקשים להשיג לעצמם נוכחות אינטרנטית מתמשכת. הצעד הראשון כדי ליצור זאת מתחיל בבניית אתר בצורה נכונה, תוך הקפדה על כללים שיווקיים שישאירו על קהל הגולשים רושם ראשוני טוב. חברה לבניית אתרים אשר מנסה להציע לבעל העסק בניית אתר בחינם, עלולה ברוב המקרים לגרום לו נזק לטווח הארוך הרבה יותר מאשר תועלת.

 

נשאלת השאלה, מה הנזקים שיכולים להיות ומדוע בעצם לא לבנות אתר בחינם? הרי מדובר בעסקה משתלמת כלכלית. מחירו של אתר יכול להתחיל בכמה אלפים ולהגיע עד עשרות אלפים, האם לא כדאי לחסוך את הכסף הזה במיוחד כאשר מדובר בעסק קטן? התשובה היא שגם אם בטווח המידי מדובר על חיסכון, בטווח הארוך צפוי נזק תדמיתי חמור שבתורו יכול גם לגרום להפסדים כלכליים עבור בית העסק. אתר חינמי הוא לרוב תבנית קבועה ולא יוכל להציע את המראה ואת הפונקציונליות המותאמת לעסק. אתר שאינו מקצועי יגרום נזק תדמיתי. גם התכנות של אתר חינמי, אינו עונה על דרישות הרשת לרוב, ועל כן מזיק לתנועה לאתר.

 

לא בנוי שיווקית נכון

אתר הוא לא רק תוצר של תכנות אלא גם של חשיבה שיווקית מעמיקה. בוני אתרים נדרשים לאפיין אתר לכל לקוח בצורה מותאמת אישית ונדרשת לכך עבודת מחקר מאומצת. הנה כמה דוגמאות שיחדדו את חשיבות ההתאמה: מיקום הכפתורים בצורה אפקטיבית; בניית הקטגוריות בצורה שתבליט את תחומי העיסוק של החברה; שמירה על נראות וצבעוניות אחידה – ואלו רק דוגמאות אחדות.  

במובן הזה, חברה לבניית אתרים אשר מציעה אתר בחינם אינה משקיעה את עומק החשיבה על כל הפרמטרים הללו. אתר חינם בנוי בדומה ל"ייצור בפס נע" שמתאים בקווים הכלליים שלו לכל דורש. זה פוגע בתדמית בצורה חמורה ובערכים העסקיים והשיווקיים של החברה. אתר שלא בנוי נכון פשוט לא ייצר תנועה, חד וחלק. כך שכל המהות של העמדת אתר מתפספסת. במובן הזה, גם פלטפורמה של "עשה זאת בעצמך" היא בבחינת לתת אגוזים למי שאין לו שיניים: למשל רואה חשבון שרוצה לבנות לעצמו אתר הוא חסר כל הכשרה בתחום ועלול לעשות טעויות מקצועיות חמורות.

 

ואז הוא נעלם

חברות לבניית אתרים שמציעות אתר בחינם הן לרוב חברות צעירות ופחות יציבות. במובן זה בהחלט קיימת הסבירות שיום אחד האתר פשוט ייעלם, וכך גם ייפלו כל אותם שרתי החברה שהאתר מאוחסן אצלם. מה קורה אז? תידרשו לבנות את האתר מחדש ולעשות עבודה כפולה. מעבר לכך, תפגעו באמינות מול הלקוחות שלכם.

 

לסיכום, כאשר בוחרים חברה לבניית אתרים, כדאי מאוד שלא להתפתות לזו אשר מציעה זאת בחינם. מומלץ לבדוק את העלות של הקמת אתר, ולא פחות מזה לבדוק את הערך, כלומר את מה שתקבלו עבור מה שתשלמו, עד כמה האתר יהיה עדכני, שיווקי, מעוצב ועם דגש על הצרכים שלכם, כמו כן כדאי לברר לגבי תמיכה טכנית. בירורים אלה ואחרים יסייעו לכם לבנות את האתר הנכון ביותר עבור העסק שלכם.