לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

דרושים אנשי מכירות שכר גבוה

אנו מחפשים אנשי מכירות מעולים ומקצועיים למגוון רחב של תחומים. ידוע לכל שאנשי מכירות שיש להם את התכונות המתאימות וההתאמה לתפקיד יכולים להצליח בנושאי מכירות שונים, וכל מה שנדרש הוא הכשרה מתאימה לתפקיד הנדרש. אם אתם יודעים לזהות את צרכי הלקוח ולעניין אותו במוצר שאתם משווקים, אז אתם בדרך הנכונה, וכל מה שנותר הוא לסכם תנאי רכישה מתאימים שיענו לצרכי הלקוח מחד, ולתנאי המכירות של הגוף המוכר.
 

פנו אלינו ואנו נעזור לכם להשתלב עמנו. אנו מבטיחים תנאים טובים לכל מי שמתקבל כולל שכר טוב למתאימים, תנאי עבודה טובים ואפשרויות קידום . הצלחה עתידית במקצוע נעשית בצעד קטן שלכם, אם אתם בעלי מוטיבציה מתאימה תוכלו להשתלב במהירות גדולה במערך המכירות שלנו בטווח הקצר, ולהתקדם בסולם בטווח הארוך. אנו גם מעניקים בונוסים לאנשי מכירות אשר עומדים ביעדים מתוכננים שנבנים על פי אמות מידה שונות.
 

עבודת המכירות נעשית במספר דרכים ושיטות, שלב הראשון הוא עבודת טלמרקטינג שמטרתה איתור הלקוחות השונים, לאחר מכן, במקרים נדרשים, קביעת פגישה לצורך קבלת פרטים. בעת הפגישה מציגים ללקוח את תנאי ההצעה, ומנסים לסגור את העסקה. בעסקאות מורכבות יצטרכו, במקרים רבים, להתקיים פגישות נוספות, ואז לעיתים, הפגישות נערכות בהשתתפות אנשי מכירות מנוסים נוספים. סגירת עסקה היא רגע מיוחד, והרגשת הסיפוק המתלווה אליה היא חשובה מיוחדת ומהנה כל איש מכירות.
 

איש מכירות טוב מגיע לשיא הצלחתו ובשלותו לאחר שהוא עובר את כל השלבים הללו. יש הרבה אתגר במקצוע המיוחד הזה, אבל תחושת הסיפוק וההישג לצד תנאי העבודה והשכר המתלווים אליהם, עושים את התחום הזה לנחשק מאוד בעיני אנשי מכירות מנוסים. אם גם בעיניכם הדברים האלו חשובים, אתם חדשים במקצוע, והנכם מעוניינים להיכנס לתחום, פנו אלינו והתחילו קריירה מוצלחת במקום שיעזור לכם לעשות צעדים ראשונים עם יסודות טובים ועם הדרכה תומכת. וכך תוכלו לבנות עצמכם לטווח ארוך ולכל החיים. אנשי מכירות הינם חשובים מאוד בכל מערכת עסקית, ובלעדיהם אין לעסקים רבי זכות קיום, מאחר והם מביאים את המכירות, ההכנסות והרווחים שהם מטרותיו של כל עסק.