לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

הפקת חומר פרסומי

 

באמצעות שילוב בין  מאפיינים שונים של הסביבה האינטרנית, תוכלו גם אתם להגיע לקהל שלכם במס' דרכים שונות.


ראשית, אנו נפיק עבורכם יום צילומים שבו יצולמו בצורה המקצועית ביותר תמונות סטילס וסרטוני וידאו, באיכות גבוהה ביותר. צילומי הוידאו יעברו עריכה מקיפה, ותתווסף להם קריינות מקצועית. תמונות הסטילס ישמשו אתכם להפקות שונות של יחסי ציבור,  וסרטוני הוידאו ניתנים לקידום ביוטיוב ובגוגל כדי להגיע לקהל היעד הנכסף.


שנית, נבנה עבורכם אתר חדש בעל אופטימיזציה מלאה למנועי החיפוש. אתר זה, מעבר להיותו יפה וייצוגי, יאפשר לכם לכבוש את הקהל. ישנם סוגים שונים של אתרים, בהתאם לסוג העסק. יש עסקים שלהם מתאים אתר בסגנון חנות וירטואלית, ויש אתרים שלהם מתאים יותר לשמש כאינדקס של שירותים שונים.

האתר ייבנה עם ראייה טוטאלית בנושא קידום בגוגל, על מנת שתוכלו גם אתם להגיע למיקומים הגבוהים ביותר ולהגיע לכמות לקוחות גודלה ככל האפשר!

על מנת להשלים את הנוכחות האינטרנטית המתקדמת שלכם, מומלץ למקד תשומת לב מסוימת גם בתחום הניו מדיה. רשתות חברתיות הולכות וצוברות תאוצה, וכיום ידוע כי גוגל פלוס ופייסבוק הם אפיקים רווחיים ביותר לעסק שיודע לתעלם בצורה האולטימטיבית. בכך בדיוק אנו נסייע לכם!

חברת Just In Time מתמחה בהפקת חומר פרסומי באופן המושלם ביותר, כאשר המטרה היא לעורר נוכחות אינטרנטית מלאה.


אחד הדברים שעסקים שוגים בו כאשר הםניגשים לתחום האינטרנטי מבלי הבנה מוקדמת, הוא האפשרות שלהם להפיק חומר פרסומי שיביא להם לקוחות.

 

כיום, עולם הפרסום מתחלק לעשרות תחומים שונים, כל אחד מהם הוא עולם ומלואו. יחד עם זאת, במידה ואתם עסק ממוצע, 90% מאותן שיטות שיווק ישנות, פשוט לא יעבדו עליכם.

 

חברת Just In Time מסתכלת על שוק הפרסום בגרסה כוללנית. אנו לא מתמקדים בתחום אחד בלבד כדי לגייס לכם לקוחות. אנו מעסיקים אנשי מקצוע ממגוון רחב של תחומים ועובדים עם עסקי פרסום שונים, בכדי להביא אתכם להצלחה.

 

למרות שהתמחותינו העיקרית היא הצלחה באינטרנט, אנו מקיימים שיתופי פעולה עם עסקים רבים מהעולם האמיתי. אם אתם רוצים פרסום המשלב הדפסה(למשל, הדפסת פליירים ופוסטרים), קריינות, קול סנטר (מענה אנושי המתקשר לאלפי לקוחות פוטנציאליים), צילום וקידום סרטונים יחד עם פרסום ברשת האתרים הכי איכותית בישראל, ועוד שילובים רבים ומגוונים של אפיקים פרסומיים, צרו איתנו קשר עכשיו!