לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

יחסי ציבור לאמנים

שם החברה: Draw The Music
שם הסרטון: Draw The Music
מיקום בגוגל: מקום 1
מדוע גם אמנים זקוקים ליחסי ציבור באינטרנט או בעצם למה במיוחד אמנים זקוקים ליחסי ציבור באינטרנט? יחסי ציבור או שיווק לציבור באינטרנט מיועדים בדרך כלל לחברות ועסקים המוכרים מוצרים ושירות ומנסים להגיע לקהל לקוחות רחב. מדוע אם כן אמן פרטי : זמר, להקה, סטנדאפיסט, צייר, פסל וכן הלאה זקוקים אף הם לקמפיין אינטרנטי?

חברת Just in Time היא החברה המובילה בתחום האמנות באינטרנט הישראלי. בין אם מדובר באמנות חזותית,
מוסיקלית או פיזית - רשת אתרי האמנות שלנו בשילוב עם הניסיון הכללי באינטרנט הוא שמאפשר לנו להביא אתכם
להישגים מדהימים ברשת הישראלית!

יח"צ אמנות

בניגוד למוצר או שירות של חברה, להם בדרך כלל מיועד צוות מכירות, אמן-מוכר את עצמו.  אמנים גדולים ומוכרים כבר הולכים אחרי שמם ומלווים באיש יחסי ציבור פרטי ואמרגן הדואג לפעילות שלהם. הם זוכים להופיע בטלויזיה, סרטוני היוטיוב שלהם מקבלים צפיות מרובות על בסיס יומי והאולמות שלהם מלאים תמיד, כמו כן הם מקושרים היטב עם אנשי תקשורת הדואגים לדחוף אותם קדימה. אמנים בתחילת דרכם או אמנים שעוד לא הגיעו להכרה ציבורית בסדר גודל כזה זקוקים לחשיפה מתמדת לקהל הרחב. 
 

חברת Just In Time הפיקה, קידמה וניהלה את פסטיבל Draw the Music בתיאטרון צוותא. הפסטיבל הראשונו מסוגו, שילב הופעות מוזיקליות עם ציור על הבמה, כשציירות מקצועיות "ציירו את המוסיקה". החוויה המדהימה זכתה לשבחים גדולים!

Draw The Music 
הקהל שעשוי להתעניין בהופעות וביצירות שלהם נמצא בכל מקום ברחבי הארץ  ולשמחתינו מתרכז ברובו באינטרנט: בתוצאות חיפוש אתר גוגל, יוטיוב ובנוכחות זמינה ברשתות חברתיות. זו הסיבה שקמפיין ייחודי הכולל מרשים לאמן, סרטונים וקליפים איכותיים ופרסום מוגבר ברשתות חברתיות יוביל ישירות לחשיפה ואהדה של קהל רחב ובהתאם לזאת להצלחתו של האמן. יחסי ציבור טובים יביאו קודם כל לחשיפה אמנותית של האמן ומודעות הקהל ליצירותיו. בהמשך יכוונו שיווקית למכירת היצירה שלו : אם האמן הוא זמר או מוזיקאי הפרסום יכוון למילוי אולמות ומועדונים ולצפיות מרובות ביוטיוב . אם הוא אמן פלסטי החשיפה תביא לפרגון הקהל ורכישת היצירות און-ליין ואוף ליין, כמו כן להשתתפותו בתערוכות נחשבות וכן הלאה.


אצלנו ב-Just In Time  אוהבים אמנות ואמנים  ובפרט מוזיקה ומוזיקאים ! אנחנו עובדים לאורך שנים ובהצלחה מרובה עם מגוון רחב של בתי ספר ומכללות למוזיקה כגון בי"ס רימון, מכללת BPM, בית הפר למוזיקה סוויץ', מרכז התרבות התל אביבי "צוותא" ועוד..
 
 
בבעלות החברה גם עשרות אתרים ופורטלים העוסקים במוזיקה: 
אתר הופעות- המאפשר לאמנים לפרסם בחינם את הופעותיהם ומקבל למעלה מ 1000 כניסות מדי יום.
אתר חזרות ואתר הקלטות- המציעים מגוון חדרי חזרות ואולפני הקלטות ברחבי הארץ במחירים נוחים ועם המלצות אמנים שהשתמשו בהם.
פורום MUSIC TALK- פורום המוזיקה הפופולארי ביותר באינטרנט.
פורטל לאירועים קטנים- בו גולש קהל המחפש אמנים לאירועים פרטיים.
אתר מוזיקלי – חנות ההנחות הוירטואלית של כל אנשי המוזיקה
אמנים, נגנים, זמרים,שחקנים להקות ויוצרים המעוניינים בחשיפה תקשורתית באינטרנט - אתם זוכים אצלנו לבית חם !