לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

יחסי ציבור לזמרים

שם הלהקה: Jacket
שם הסרטון: פסטיבל הדור הבא
מיקום ביוטיוב: מקום 2

שם הלהקה: Jacket
שם הסרטון: הופעות בצפון
מיקום ביוטיוב: מקום 1

כיום ישנם רבים אשר בורכו בקול נדיר וחולמים להיות זמרים אך משום מה לא מצליחים ליצור את הפריצה הגדולה שלהם, את הפריצה אשר תכניס אותם לשוק הזמרים ותסייע להם להצליח בארץ ובחו"ל בצורה הטובה ביותר שיש. זמרים אלו, זקוקים למשרד יחסי ציבור לזמרים אשר יסייע להם לפוץ החוצה ויפרסם אותם בצורה הטובה ביותר.

חברת just in time הינה חברה אשר מעניקה שירותים של יחסי ציבור לזמרים ומאפשרת להם להופיע יותר, להשמיע את קולם במקומות רבים ולהתפרסם בצורה הנכונה והטובה ביותר. כך, הזמן יכול להראות את כישרונות לעולם ולהצליח בצורה שתמיד חלם עליה, המקצוענים של just in time יעשו זאת בשבילו.

חברת Just In Time מקדמת ומנהלת שיתוף פעולה הדוק עם אנשים רבים מתחום המוסיקה. בין היתר, הפקנו סרטונים וקידמנו את אתר הבית של המכללה למוסיקה BPM, חנות כלי הנגינה מיוזיק סנטר, ועוד מגוון רחב של אתרים מתחום המוסיקה. חברת Just In Time מקדמת את אתר Ofaot.co.il הנמצא במקום ה-1 בביטוי "הופעות", ואת האתרים Haklatot.co.il +  Hazarot.co.il, הממוקמים במקומות הראשונים בביטויים חדרי חזרות, אולפני הקלטות, וכל הביטויים הנלווים. מר יוסי חרסונסקי, מבקר המוסיקה המוביל והמפורסם בישראל, מקיים שיתוף פעולה מתמיד עם החברה, והוא אחד השותפים החשובים לנו.