לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

יחסי ציבור מוסיקה

שם החברה: מכללת BPM
שם הסרטון: לימודי קיובייס בחיפה
מקום בגוגל: מקום 4

שם החברה: בית ספר רימון
שם הסרטון: לימודי מוסיקה אלקטרונית
מקום ביוטיוב: מקום 4

תעשיית המוזיקה בישראל מתפתחת בקצב מהיר משנה לשנה, זמרים צעירים עולים מהר יותר מאי פעם לתודעת הקהל באמצעות ערוצי היוטיוב והפייסבוק בו הם יכולים לחשוף את עצמם לקהל הרחב, בתי ספר למוזיקה מצליחים לספק קרקע פוריה ובית גידול מקצועי לעשרות זמרים ונגנים מוכשרים מדי שנה. אבל, להיות בית ספר למוזיקה המעסיק מורים מוכשרים, להיות זמר או נגן מוכשר, או הקמת מועדון עם אג'נדה מוזיקלית זה לא מספיק.. כמו כל עסק (ומוזיקה היא עסק עצמאי לכל דבר) אם אתה לא בקדמת הבמה – לא תקבל את אור הזרקורים.
חברת JUST IN TIME מתמחה ביחסי ציבור למוזיקה ואמנים ופועלת ללא הפסקה לקידום זמרים, להקות, נגנים והרכבים מוזיקלים. כמו כן מספקת שירותי שיווק ופרסום לבתי הספר הגדולים בארץ למוזיקה כגון : בית הספר רימון, מכללת BPM , בית הספר למוזיקה סוויץ' ופועלת בשיתוף פעולה עם מבקר המוזיקה הידוע יוסי חרסונסקי ועם האתר שלו המקדם סינגלים חדשים ,זמרים ולהקות. האתר זוכה לאלפי כניסות חדשות של מאזינים מדי יום.
בנוסף הקמנו עשרות אתרים בתחום המוזיקה המסייעים לאמנים למצוא מחירים נוחים למגוון שירותים. אתר hazarot.co.il  מספק מידע על חדרי חזרות ואולפני הקלטות ברחבי הארץ. אתר ofaot. Co.il  מאפשר לפרסם את הופעות האמן ללא תשלום ומסייע במכירת כרטיסים להופעה. אתר Musicaly.co.il הנותן הנחות לאמנים ומוזיקאים על מגוון מוצרים הקשורים לתחום. אתרים נוספים המקודמים על ידינו מקדמים מכירות לחנויות כלי נגינה שמצאנו אותם כטובים והמשתלמים ביותר לאמנים.

בנוסף, בבעלותנו אתר Haklatot.co.il, אתר אולפני ההקלטות המוביל בישראל.
האתרים שבבעלותנו מקודמים על מגוון מילות חיפוש, ומופיעים במרבית תוצאות החיפוש הגבוהות במנועי החיפוש.
למשל, בביטויים "אולפני הקלטות", "חדרי חזרות"," הופעות חיות", ומגוון ביטויים מוסיקליים בסגנון.

יחסי ציבור לאמנים 
הקידום האיכותי איפשר לנו לגייס רשימת תפוצה ענקית של עשרות אלפי אנשים מתחום המוסיקה.
בקרוב נעלה במיזם חדש בשיתוף עם אחד מועדוני התרבות הגדולים ביותר בתל אביב בו ניתן במה לאמנים צעירים להקליט סרטונים איכותיים לשיריהם באווירה ייחודית. כמו כן בקידום ושיווק מועדונים המאפשרים במה נוחה ללהקות וזמרים ישראליים מקוריים. אמנים המעוניינים לקדם את עצמם על הבמה ולקבל חשיפה לקהל רחב באינטרנט יוטיוב, רשתות חברתיות, פורומים למוזיקה וגוגל) מוזמנים לפנות אלינו ליחסי ציבור במחירים  מיוחדים. מועדונים, אולמות ומארגני אירועים וכנסים המעוניינים בחיבור לאמנים ,ביחסי ציבור אפקטיביים בפייסבוק ובקידום מאסיבי וממוקד למקומות ראשונים בגוגל מוזמנים לפנות אלינו ולקבל אסטרטגיית שיווק ממוקדת.
 יחסי ציבור לזמרים


קידום אמנות

חברת Just In Time הפיקה, קידמה וסיפקה שירותי ציבור לפסטיבל Draw The Music של פסטיבל צוותא!