לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

יח"צ אישי

הצגת עסק ותוצריו לקהל הרחב איננה תהליך מורכב כלל עבור עסקים גדולים: למרביתם אגף שיווק נפרד שנועד למטרה זו בלבד. אלו העסקים הקטנים, היחידים העצמאים, האומנים וממועטי ההון שסובלים מכך שאינם יכולים למצוא גישה להציג את כישוריהם בפניי קהל היעד שלהם. זהו מלכוד מרושע – עסק גדול ומצליח יכול להרחיב את עסקיו ולהמשיך לשגשג, בשעה שעסק קטן, פוטנציאל רב ככל שיהיה לו, נאלץ לדשדש במקומו.

בעבר הרחוק היה נמדד איש מקצוע לפי התוצר – תוצר איכותי זכה לביקוש בקרב הצרכנים, תוצר לקוי נדחה על ידם. בזמנים המודרניים נוצר פער בין התוצר וקהל היעד, כך שהדרך היחידה ליצירת גישה תלויה בתיווך שיווקי. מרגע שנוצר הפער הזה, התמלא תחום השיווק בחיים משל עצמו והפך לזירת פעילות ותוצרת נפרדת מכל תחום אחר. רבים רואים בחץ המפורסם של פדאקס או במיתוג הפנומנלי של ה-M של מקדולנד'ס אומנות וגאונות לכל דבר.

כדרכו של עולם, על כל קושי ישנו פתרון, ולכן הווצרות תחום השיווק ויחסי הציבור מהווה כיום מענה לצרכי הפרסום של העסקים הקטנים, האמנים הפרטיים ומגוון האינדבידואלים הזקוקים לחשיפה. כך יכולים אנשי המקצוע להתרכז ולהשקיע את מירב מרצם באומנותם עצמה, ולא בטרחה ודאגה לפרטים שאינם קשורים לתחומם. כך יכול כל אחד להתמחות בתחומו לעומקו ולהגיע עד קצה יכולתו.

עבור צוות "ג'אסט אין טיים" אמנים ובעלי עסקים קטנים מכל הסוגים, הם-הם העתיד. אנו מתכבדים להציע את ניסיוננו, היכרותנו והתמחותנו בתחום היח"צ האישי לשירותם של אנשי המקצוע הזקוקים לבמה הראויה בכדי להדגים את כישוריהם. תנו לנו לדאוג ליחסי הציבור, המיתוג והניהול באינטרנט והתרכזו אתם באומנותכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח להשיב על כל שאלה ולעזור לכם להציג את כישוריכם לקהל הרחב.