לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

יח"צ לזמרים

כשהיינו ילדים רצינו כולנו להיות כוכבים על במה, להיות מפורסמים ומצולמים ולזכות לתשומת לב חמה ואינסופית מקהל נרגש. כילדים, חלומות ושאיפות מקצועיות לעתיד היו לכולנו לאין קץ, אך עבור קומץ אנשים בכל דור לא שכח ולא גווע החלום להיות כוכב. ככל שחלפו השנים נשרו מרבית החולמים מהמסלול, אם מתוך הכרה בכך שקולם אינו ערב כפי שקיוו, או מתוך התפכחות טבעית. ובכל זאת, במתי מעט לא הרפה חיידק הבמה, ועבורם זה איננו מקצוע – זה יעוד.

מאז ומתמיד אמרו לכם שזהו תחום קשה, ששפע הזמרים הפונטציאלים בשוק נאבקים, בדיוק כמוכם, על אותה רצועת שידור, ורק בודדים יכולים לזכות בכך. ובכל זאת, כעת בתחילת דרככם, נוכחים אתם על בשרכם במשמעות האזהרה: לתחום הבידור נחוצים זמרים שקורצו מחומר מיוחד, קשיח, חזק ועמיד מן היתר. נחוצה אופטימיות לאין קץ בכדי לגבור על המכשולים אותם מציבה המציאות.

יחד עם זאת, כבכל דבר אחר, הרצון הטוב לבדו איננו מספיק; הזמר המוכשר והאופטימי ביותר לא ישתכר על אומנותו, אם לא יכיר אותו אף אחד. בעולם המוסיקה והבידור האכזרי וההפכפך, זוכים רק בעלי הקשרים והמזל לבמה לה זקוקים כל האומנים כדי להפגין את כישוריהם. באופן מצער, אין שיעורי שיווק, מיתוג ופרסום בבתי ספר למוסיקה, ולכן יוצאים מרבית הזמרים המתחילים לשוק כשבאמתחתם לא יותר מקולם הערב. אך האם די בכך?

"ג'אסט אין טיים" מאמין בכשרונות הצעירים העלומים, ושמח להציע את שירותיו בשטח העיוור של האמנים באשר הם – עולם הפרסום והשיווק. לזמרים מתחילים כמו ותיקים מגיע משרד יחסי ציבור בעל ניסיון ומומחיות בתחומו שיתן להם את הצוהר לו זקוקים בכדי לפרוץ לתודעת הקהל. הרשו לנו לטפל במיתוג, בשיווק ובפרסום שלכם, ודאגו אתם לאומנותכם.