לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

יח"צ למוסיקאים

שם החברה: מכללת BPM
שם הסרטון: קורס קיובייס תל אביב
מקום בגוגל: מקום 1

שם החברה: בית ספר רימון
שם הסרטון: לימודי מוסיקה אלקטרונית
מקום ביוטיוב: מקום 4

רבים מזהירים מפני קריירה בעולם הבידור, ואתם יכולים להבין מדוע – זוהי איננה הדרך הרגילה והנורמטיבית בה בחרתם, ולכן הקשיים הנלווים בלתי ידועים או מוכרים. בכשרונכם וביעודכם אין לכם ספק, אך סיכויי ההצלחה שלכם אינם תלויים רק באלו, ואת זאת יודעים אתם היטב.

ממש כשם שיוצאים אתם לשוק בתחילת דרככם בתקווה לכבוש עולמות ולמלא אולמות, כך מקווים אמנים אינספור נוספים. מתוך אלפים בעלי פוטנציאל, כשרון ואופטימיות, זוכים מתי המעט בעלי הקשרים או המזל לייצוג הולם בפלייליסטים, ברדיו ובכתבות עיתוני התרבות ומגזיני התרבות הטלוויזיוניים. זו כמעט בחירה אקראית, והיא איננה, בשום צורה, מבטיחה את קובץ האמנים והמוסיקאים האיכותיים ביותר של אותה התקופה. לרבים מאיתנו מתכווץ הלב במחשבה על מוסיקאים גאוניים ואמנים שמקדימים את זמנם, שנאלצו לוותר על חלומם רק כי לא זכו לחשיפה הראויה.

זוהי איננה העת העתיקה, בה היה נמדד תוצרו של אדם לפי איכות וטיב; בימינו אנו לכל תוצר נחוץ כוח מגבה שיפיץ את שמו בקרב קהל הצרכנים. ניתן לזהות את המלכוד בקלות – אלו המוסיקאים הצעירים וחסרי ההון שזקוקים לשירותים אותם קונה כסף בקלות, בכדי להצליח ולהרוויח את לחמם. אלמלא היה קיים מקצוע השיווק, לא הייתה לאמנים המתחילים דרך לחמוק ממלכוד זה, אך בעולם המודרני כל אחד בתפקידו הוא. נציג יחסי הציבור המומחה יהיה מי שתפקידו לתווך בין המוסיקאי המהוקצע למאזינים.

הקשיים העצומים בגיבוש קריירה בתחום המוסיקה מוכרים ומפורסמים לכולם. "ג'אסט אין טיים" מציעה את שירותיה בהתנעת הקריירה שלכם, בעזרת מיתוג, שיווק ופרסום בידי צוות מקצועי, מנוסה ומסור. פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים אודות מיתוג יחסי ציבור אישי באינטרנט עבורכם, ואנו נשמח להשיב על כל שאלה! הרשו לעצמכם להתרכז באומנותכם, בשעה שאנו נראה לקהל המאזינים את הכוכב שבתוככם.