לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

כמה עולה קידום אתרים בגוגל ושירותים נוספים

כפי שתוכלו לקרוא באתר, חברת Just In Time היא איננה עוד חברה רגילה של יחסי ציבור או קידום באינטרנט.

אנחנו דוגלים בגישה כוללנית. משמעות הדבר היא, כי אנו פועלים במגוון רחב של תחומי בכדי לספק לכם הצלחה מסחרית גדולה ככל האפשר. אנו עושים שימוש בסוגים שונים של יח"צ, הן מהעולם האינטרנטי והן מהעולם שמחוץ לו.

חברת Just In Time דוגלת בחבילות. הרעיון הוא, כי ככל שתזמינו יותר – כך תקבלו מחיר טוב ביותר. פירוש הדבר הוא איננו כי מחירינו יקרים, כי הם אינם כאלה. מטרתנו היא לעודד אתכם להזמין שירותים, מכיוון שמהיכרותנו את השוק, אנו יודעים כי על מנת להגיע להצלחה – נדרש שילוב בין מגוון סוגים של יחסי ציבור, שרק השילוב בין כולם יוביל להצלחה המסחרית שאליה אתם מייחלים לעצמכם, ואנו נשיג עבורכם.

ראשית, ישנו נושא הסרטונים. סרטונים ביוטיוב הם הדרך הטובה ביותר לשווק את עצמכם מבחינה גראפית. בשילוב עם קידום הסרטונים בגוגל, שירות ייחודי אותו אנו מציעים, תוכלו להשיג כמות נאה של פניות. שירות היוטיוב שלנו כולל הפקת סרטון, וקידום הסרטון בגוגל וביוטיוב.

מחירי הסרטונים הם: 5 סרטונים לפי 700 ₪ לסרטון | 15 סרטונים לפי 450 ₪ לסרטון | 30 סרטונים לפי 400 ₪ לסרטון | 100 סרטונים לפי 360 ₪ לסרטון.

שירות נוסף ועיקרי אותו אנו מציעים הוא קידום האתר שלכם בגוגל. כאן, ישנן מס' אופציות לתשלום:

א. ישנה האופציה הקלאסית של תשלום קבוע כל חודש. בהתחייבות ל-3 חודשים, תשלמו 2000 ₪ לחודש. בהתחייבות ל-6 חודשים, תשלמו 1750 ₪ לחודש. בהתחייבות ל-12 חודשים, תשלמו 1500 ₪ בלבד.

ב. תשלום לפי פניות. תשלום זה מחייב השקעה ראשונית של 5000 ₪ בבניית אתר (כולל התאמה לסלולר). לאחר מכן, ניתן לסגור על מחיר לפנייה.


ג. תשלום לפי עסקאות – תשלום זה מחייב השקעה ראשונית של 7000 ₪, כולל תכנים. לאחר מכן ניתן לסגור על אחוזים - בין 10 ל-30 אחוזים, תלוי לפי סוג העסק.

* קידום פורטלים הינו יקר יותר.

הייחודיות של חברת Just In Time מתבטאת ברשת אתרי הפרסום שלה. אצלנו, תוכלו לקבל פרסום ברשת אתרים איכותית, המספקת פיתרון פרסומי לכל נישה עסקית. באתרים שלנו, תוכלו לפרסם כתבות, סרטונים וכל דבר אחר שיסייע לכם לקדם את העסק.

אופציות תשלום על פרסום ברשת האתרים:

א. 5 כתבות ב-5 אתרים, 2000 ₪.
ב. 5 סרטונים + 5 כתבות, ב-5 אתרים. 20% הנחה.
ג. 5 כתבות + פרסום ל-3 חודשים + 15 סרטונים = 25% הנחה.
ד. פרסום 5 כתבות + 100 סרטונים + קידום לשנה = 30% הנחה.

שירותים נוספים הניתנים לשילוב עם הפרסום האינטרנטי אותו אנו מספקים: קול סנטר (מענה קולי אנושי המאפשר גם חיוג לאלפי לקוחות פוטנציאליים), הדפסה (הדפסת פליירים, הזמנות ועוד), הדפסה על חולצות, קריינות, ועוד ועוד ועוד!

כמה עולה קידום אתרים