לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

לימודי יח"צ

לפני המצאת מטבע החליפין, לא הייתה זו השיתופיות האידילית אותה היינו רוצים לדמיין, אלא הייתה שיטת המסחר הפשוטה ביותר המוכרת לאדם: בעל התרנגולת משלם על היין שרכש מהיינן באמצעות תרנגולות או ביצים; כל אדם משלם באמצעות משלח ידו, ונעזר במשלח ידם של אחרים. מרגע שהומצא מטבע החליפין השתנתה הגישה ונוצר הפער הראשוני בין התוצר ליוצרו.

פער זה התעצם משמעותית עם חלוף השנים, בוא הקדמה והתרחבות האוכלוסייה האנושית: בעולם המודרני ישנם אמצעי תקשורת מרובים ונגישים לאינסוף, אך הרבה יותר מכך, יש בני אדם. בזירה העסקית מתבטא הדבר במרחק שנוצר בין המוצר וצרכניו: אם אין הצרכנים מכירים את המוצר, כיצד יוכלו להתעניין בו? העולם כמנהגו סובב, ועל כל מצוקה נולד פתרון שווה ערך: מתוך קושי זה התפתח תחום השיווק והפך למתווך האידאלי בין עסקים לקהל הרחב.

ככל שהתפתח תחום השיווק, כך הפך לאומנות בפניי עצמה. ניתן לראות בחץ של פדאקס או במיתוג ה-M של מקדונלד'ס, לא פחות מגאונות טהורה. מדובר בתפקיד מורכב ועדין – על איש יחסי הציבור להכיר את המוצר שמפרסם, להבינו, לזהות את קהל היעד ההולם לו ולשווקו ולייצגו בהתאם לעצמו. יש אפילו הרואים בכך מעין שליחות – הבאת המוצר הנכון לתשומת ליבו של הצרכן הנזקק. מכך זוכים כל הנוגעים בדבר – היוצר מקבל במה למוצרו, המשווק מכיר את המוצר על בוריו ומציגו לציבור, ובתורו, זוכה הציבור להנות מהמוצר אותו חיפש.

לעולם יחסי הציבור נחוצים אנשים אינטליגנטיים, יצירתיים, בעלי מסירות כנה ונלהבת לתחום. אם גם אתם מתעניינים בקריירה בתחום ההולך ומתפתח של יחסי הציבור, המיתוג האישי, השיווק באינטרנט והפרסום למגוון סוגי עסקים, פנו עוד היום למשרדי "ג'אסט אין טיים", ונשמח לעניין אתכם בלימודי יח"צ באוניברסיטה.