לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

למה לבחור דווקא באתר לונגטייל?

למה לבחור דווקא באתר לונגטייל?

א. בגלל הנוחות. עם אתר לונגטייל, הכל הופך לפשוט ונוח יותר. ממשק המשתמש מכוון הן לאנשים בעלי ניסיון עם מערכות ניהול אתרים, והן לאנשים חסרי ניסיון בתחום. מערכת הניהול באתר קונספט הינה מסובכת יותר, דורשת הדרכה ותזכורות, ואינה מאפשרת עריכת אתר בצורה חלקהוזורמת לאנשים שאינם בעלי ניסיון באינטרנט.

ב. בגלל הקידום. אתר לונגטייל, כשמו כן הוא, נבנה עם התאמה מלאה לקידום אתרים. במרכז אתר הלונגטייל תמצאו שורת חיפוש. שורת חיפוש זו כוללת בין 2-4 שדות, הניתנים לעריכה באופן חלק וזורם. בשדות אלה ניתן להזין אינספור ביטויים, המתאימים לקידום. לאחר הזנת הנתונים, כאשר גולשים באתר ומבצעים חיפוש, נפתח דף חדש באתר. דף זה הינו בעל Meta Title (כותרת למנועי חיפוש) לפי החיפוש שבוצע בשדות. בסופו של דבר, הדבר מוביל לכך שנפתחים באתר כמות גדולה של דפים שכולם בעלי כותרות שאנשים מחפשים, דבר המאפשר לקדם את האתר בעשרות אם לא מאות ביטויי חיפוש שונים ומפולחים היטב (ביטויי לונגטייל הינם בעלי יחס המרה גבוה ביותר, היות והם ממוקדים מאד).

לעומת אתר הלונגטייל, ישנו אתר הקונספט. סוג זה של אתר ניתן גם הוא לקידום בביטויים רבים, אך כדי לעשות זאת באותה רמה יש לכתוב כמות גדולה מאד של תכנים, על מנת להשוות את כמות הדפים המאונדקסים לזו של אתר הלונגטייל. לאתר הלונגטייל יתרון גדול מאד בכך שהוא כולל סוגי דפים שונים רבים, וכתוצאה מכך כולל כמות גדולה של דפים מאונדקסים – תנאי חשוב לקידום בגוגל. כך לדוג', אתר הלונגטייל מאפשר ליצור דף מוצר, ובתוכו דף תמונה וגם דף המלצה, כל אחד מהם עמוד מאונדקס בפני עצמו. מדובר ב-3 דפים מאונדקסים, שבאתר קונספט היו נחשבים כדף אחד בלבד.

ג. בגלל הגיוון. אתר הלונגטייל מאפשר לכל אתר להתמקד באופן דינמי בתחומים שונים. שדות החיפוש הדינמיים ניתנים לשינוי ועריכה תמיד, וכךניתן להוסיף ולהוריד קטגוריות בכל עת.


יחד עם זאת, חשוב לציין כי גם לאתר הקונספט ישנם יתרונות, שערכם לא יסולא בפז. ראשית, אתר הקונספט הינו זול יותר במחיר. שנית, אתר הקונספט נבנה במהירות גדולה יותר – לרוב עד כשבועיים. אתר הקונספט יכול להיות אתר נישה מושלם עבור עסקים המתמקדים בנישות שונות. כך, לדוג', במקום לבנות אתר לימודים עצום ולקדם בו עשרות תחומי לימודים שונים, ניתן לבנות אתר קונספט אחד לכל תחום לימודים. קידום מסוג זה הינו מהיר ויעיל ביותר, היות וגוגל נוטה לייחס חשיבות רבה לאתרי נישה, היות והם עונים ישירות על הצורך המיידי של הגולש.
אתר אינטרנט פופולרי שנוסד בשנת 2000