לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

פרסום ביוטיוב

פרסום ביוטיוב הוא דרך שיווק חדשה יחסית המאפשרת לך בתור עסק לפרסם את עצמך באמצעות סרטוני וידאו לקהל לקוחות ממוקד. לא עוד סרטון או פרסומת המשווקים בטלויזיה או ברשתות חברתיות שמקודמים לקהל הרחב אלא סרטון הממוקם במנוע חיפוש. הקהל שיגיע אל הסרטון שלך הוא קהל לקוחות שחיפש את הביטוי והתחום אליו הסרטון קשור.
 

יוטיוב הפך בשנים האחרונות למקור מידע ענק עבור הגולשים, לא רק בתחום הבידור אלא גם בתחום הצרכנות. יותר ויותר גולשים מחפשים המלצות והסברים על מוצרים גם בצורה ויזואלית ואין ספק שעבורכם כבעלי עסק זו ההזדמנות לפרסם בצורה אופטימאלית ונכונה יותר.
 

יוטיוב מציע לכם גישה לקהל יעד גדול של משתמשים ע"י מיקוד שיווקי לקהל רלוונטי על פי ביטויים ומילות מפתח ושיטה קלה ואטרקטיבית להעביר את המסר של העסק שלכם. יתרון נוסף הוא אפשרות להפצה ויראלית ע"י הגולשים שנהנים לשתף סרטונים שאהבו ברשתות חברתיות, יוטיוב ופייסבוק השתלבו מצוין מבחינה זו.
 

מכיוון שיוטיוב שייך לגוגל, אפשרויות הפרסום שהעסק שלך יכול לקדם בשני מנועי החיפוש יתחברו לכדי כלי שיווקי מנצח. כל סרטון שיקודם ביוטיוב אוטומאטית יעלה את תוצאות הקידום שלך גם בגוגל. ניתן לפרסם סרטוני יוטיוב בצורה ממומנת או בצורה אורגנית ע"י הגדרה של מילים וביטויי מפתח לסרטון שלכם. לפי מילות אלה הסרטון יקושר ויופיע בתוצאות החיפוש של הגולש. אפשר גם לפרסם את הסרטון לפי הקשר התחום בו הוא עוסק וכך להגדיל את כמות הצפיות של גולשים המתעניינים בתחום זה. כמובן שככל שלסרטון יש צפיות רבות יותר זה מעודד את הגולשים הבאים לצפות בו..
 

הקמה של ערוץ יוטיוב ממותג ומעוצב של העסק שלך בו יאוגדו מספר סרטונים לפי מילות מפתח ייצרו דרך מצויינת להגיש את המוצרים או השירותים שאתה מוכר ללקוחות הפוטנציאליים ובמקביל זו גם הדרך שלך לקבל את חוות הדעת שלהם על המוצרים והסרטונים. ניתן לקבל סטיסטיקה על כמות הצפיות ומידע על הגולשים שצפו, יחסי המרה בין צפיות בסרטון ומעבר לאתר החברה לאחר הצפיה בו וכמובן מאילו מילות מפתח הגולש הגיע לסרטון.
 

בחרת לפרסם ביוטיוב? Just in time מציעה לך את החבילה המושלמת ! הפקת סרטונים ייחודית ומותאמת אישית לעסק שלך, קופירייטינג וקריינות מקצועית להעברת המסר השיווקי בצורה הטובה ביותר , עיצוב ערוץ יוטיוב ממותג לפי סגנון העסק וקידום לתוצאות חיפוש אופטימליות.
 

אין ספק כי כיום האינטרנט הוא כלי הפרסום והשיווק הטוב ביותר. כיום בעזרת האינטרנט ניתן לשווק כל עסק בצורה הרבה יותר טובה, הרבה יותר נכונה והרבה יותר אינטנסיבית ולהגיע לקהל יעד הרבה יותר גדול וממוקד. באינטרנט, ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של כלי שיווק כאשר אחד מבין כלי השיווק העיקריים הוא היוטיוב, אתר הסרטונים הגדול בעולם מבית גוגל

פרסום בעזרת רשתות חברתיות כמו  youtube עובד כיום בדיוק כמו פרסום בגוגל, ניתן לשווק את הסרטונים ולקדם אותם בעזרת קידום אורגני או קידום ממומן, להוציא קישורים לאתר ולהגדיל את החשיפה אל העסק שלכם בצורה משמעותית מאוד כך שמעגל הלקוחות שלו יגדל בכל יום ויום מחדש.

פרסום ביוטיוב