לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

פתיחת ערוץ יוטיוב

כל בעל עסק יודע – כדי להשיג נוכחות אינטרנטית טובה, צריך להשקיע בצילום מתאים.

חברת Just In Time מתמחית בצילום סרטונים ותמונות סטילס לאתרי אינטרנט.

חשוב מאד שבאתר שלכם, תופענה תמונות אמיתיות של השירותים אותם אתם מספקים. בעוד שבעבר ניתן היה להסתפק בתמונות קנויות ממאגרים שונים, כיום הגולשים בררניים ביותר ולא יסתפקו בפחות ממראה אמיתי של העסק!

כרטיס הביקור של העסק בעידן האינטרנט הוא הרבה מעבר לפרטי חברה. אתר איכותי, דף פייסבוק מנוהל היטב וסרטוני וידאו הם חובה לכל חברה המעוניינת בחשיפה משמעותית לקהל הרחב!
 

יוטיוב, בדומה לגוגל הוא פלטפורמה בה גולשים מיליוני צופים מדי יום. תוצאות החיפוש ביוטיוב מוכתבות לפי מילות מפתח והמיקום בעמוד יוטיוב מדורג לפי פופולאריות וכמות כניסות לסרטון. יוטיוב עצמו קשור לגוגל (יוטיוב נמצא בבעלות גוגל) גם עסקית מכיוון שמנועי החיפוש של גוגל "סופרים" את כמות הכניסות לסרטוני יוטיוב כחלק מפרמטר הדירוג של הרובוטים שלו.
בהתאם לזאת דירוג יוטיוב גבוה יעלה את דירוג העסק שלכם.
 
עם זאת, חשיבות גדולה קיימת לסרטוני וידאו ביוטיוב. 

קחו לדוגמה את "מסעדת אמילין" סרטוני היוטיוב שהפקנו לה מופיעים בדף הראשון במספר רב של ביטויים רלוונטים. כגון: מסעדה חלבית כשרה ברמת גן, מגשי אירוח מתוקים, מגשי אירוח חלביים, משלוחים רמת גן-גבעתיים ועוד.
 

דוגמה נוספת היא אתר קופונים שנמצא בדף הראשון בביטויים "קופונים למסעדות באילת תל אביב וירושלים", "קופונים לאטרקציות באילת בצפון במרכז ובירושלים", "מתנות ללקוחות עסקיים", " שוברים לעובדים", "הנחות לספא" ועוד.
 

בנוסף, יש לסרטוני יוטיוב יתרונות שיווק נוספים: המסר מועבר בצורה קלילה ומהנה ועם זאת ברורה ואפקטיבית. דבר זה מתבצע ע"י שילוב של טקסט קליט, מסר ויזואלי, הומור, גימיקים, אנימציה, קריינות וכו'. כל אלה מעודדים כניסות גולשים, שיתוף הסרטון ע"י הגולשים ברשתות חברתיות, תגובות על הסרטון וכו' וכך נוצרים חשיפה והד תקשורתי ברשת. פתיחת ערוץ ביוטיוב הוא שלב הכרחי שתצטרכו לעשות בהקמת מערך פרסום ומיתוג לעסק. בדומה לאתר ודף פייסבוק עסקי, הערוץ שלכם ביוטיוב יהיה בסיס נוסף ממנו תוכלו לשדר מידע על שירותי העסק ולהגיע ללקוחות בצורה יעילה.
 

הערוץ צריך להיות מעוצב וממותג בצבעי העסק ובלוגו ולהכיל מספר מתחדש של סרטונים הסברה ופרסום המתארים את העסק בצורה ייחודית ואטרקטיבית לצופה. כך תעודדו כניסות גולשים לסרטונים והד תקשורתי חיובי מצידם.
 

אצלנו תוכלו לקבל את מעטפת הפרסום והשיווק האפקטיבית ביותר: ערוץ יוטיוב בהתאמה יחודית, הפקה מקצועית ואישית של כל סרטון וקידום סרטונים ביוטיוב ובגוגל לתוצאות מקסימליות.
פתיחת ערוץ יוטיוב