לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

צילום סרטונים ליוטיוב

זה נעשה באמצעים הכי חדשניים, ובדרך המקורית והרלוונטית ביותר לשדה בו העסק עובד. זה אומר אנליסטים, אנשי יח"צ (יחסי ציבור), עורכים גרפיים ומתכנתי מחשבים שידעו לצלם ולהציב את הסרטון שלך ליו-טיוב תחת מילות החיפוש הנכונות. לינקים ולידים חדשים יכנסו לאתר הבית שלך ולדפי הנחיתה הרגילים שכבר קיימים.

זה הזמן לדאוג לשדרוג פריסת האינטרנט של העסק שלך !   

מחלקה שכל עיסוקה ביצירת סרטונים איכותיים ליו-טיוב ב : חברת Just In Time דואגת לכך שהרעיון שיעמוד מאחורי כל סרטון וסרטון יהיה : להעביר בצורה מתומצתת וברורה את מהות החברה לצרכן. 

צריך להבין שיו-טיוב פופולרי באותה רמה ולהבין שמשתמשי אינטרנט היום פונים אליו יותר מפעם גם עבור חיפושים תוכניים. מה זה אומר ? זה אומר שהעסק שלך זקוק לסרטון תדמיתי, שיווקי, איך שלא תקרא לזה, שיוכל לרוץ ביו-טיוב וכתוצאה מכך להיחשף לתנועה הולכת וגוברת לעסק שלך. 

justintime.co.il  היא סטארט אפ הייטקיסטי מובחר שמחזיק אנשים מוכשרים ומנוסים במחלקות השונות שלו. מטרתנו לקדם עסקים ולעזור להם להגיע לקהלים חדשים. לאחר שנים של עבודה גם אנחנו לא מפסיקים ללמוד ולראות לאן נושבת הרוח. אחרי שעסקנו בדרכים חדשניות לקידום עסקים ואתרים בגוגל, הבנו שלא מספיק לשלוח מידע למנועי החיפוש של גוגל.
אם אתה רוצה  להשיג תנועה,  טראפיק לקידום העסק שלך,  ו-free media  אתה חייב להשאיר חותם ויזואלי. זה אומר לעלות מדרגה, לבדל את עצמך מעשרות עסקים בתחום שעוד לא הפנימו. חברה או עסק שמשקיעים בצילום סרטון ליו-טיוב, אומר שהם בעניינים, מעודכנים ונמצאים ראש בראש עם קצב ההתקדמות הטכנולוגית בתחום. כל לקוח יעדיף אותם על פני עסק שנשאר מאחור. 
יו-טיוב, מגרש המשחקים והפלטפורמה הכי חזק של המדיה הוויזואלית בדורנו. אנשים מחפשים קודם כל לראות בעיניים ובלי להתאמץ יותר מדי. פחות אנשים קוראים היום, ואם כבר קוראים אז רק את הכותרות. זו הסיבה שמדיה ויזואלית : סרטונים, ווידאו הם האמצעי האפקטיבי והמושך ביותר לקידום כל אומן, אתר או רעיון ברשת וכתוצאה מכך, גם בעולם החיצוני שמחוץ לגבולות האינטרנט.                                                   
אם תמונה שווה אלף מלים. כמה שווה סרטון ?