לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

קידום אופנה

יחסי ציבור באינטרנט לאופנה מסייעים להעלאת תודעה וקשר עם הקהל, למיתוג המוצר ולהחדרת פריטים חדשים לשוק. בעידן הנוכחי הו הקהל עמוס בפרסומות ומותגים חשוב למצוא את הדרך המעניינת והייחודית שתגרום לציבור להתלהב מהמסר האופנתי של החברה שלכם ולהתחבר אליו. ברגע שזה יקרה יגיעו גם הלקוחות לחנויות.

חנות אופנה בעידן האינטרנט חייבת אתר שמצד אחד יהיה ממותג בשפה הגראפית והאג'נדה של החברה, מעוצב ונוח לתפעול עבור הלקוח. ומצד שני יהיה בנוי בצורה חכמה שתקדם אותו לראש תוצאות החיפוש של גוגל עבור קהל היעד הפוטנציאלי של המוצרים. קל לעשות את זה אם יש לך את החברה המתאימה שתבצע מחקר מעמיק על השוק הרלוונטי והמתחרים עליו.

קניות אונליין הם מזמן צעד הכרחי עבור חנויות מכל הסוגים ובוודאי עבור מוצרי אופני ואקססוריז מכיוון שהם מוצרים של "חשק". מה זה אומר? לקוח/ה שמחפשים ברשת בגד או נעליים מגיעים עם חשק ורגש לאתר שלך- בא להם עכשיו להתחדש ולהתלהב ! הם רוצים להראות הכי טוב שאפשר למטרה מסויימת ! רגש זה, בשילוב הגעה מהירה ובלעדית דווקא לאתר החברה שלך, נוחות ונגישות ויזואלית להתרשמות מהמוצרים ובחירתם הם מה שיניעו אותם לפעולה-רכישה.

רשתות חברתיות כמו פייסבוק ויוטיוב הם ערך מוסף אמיתי. באמצעות פייסבוק ניתן להשיק פרסום ויראלי אפקטיבי בו הקהל עצמו משתף ומפיץ את הקמפיין שלך ומביא לחשיפה משמעותית בין החברים ברשת. ביוטיוב ניתן למתג ולשדר את המוצרים והחנות בצורה הויזואלית הטובה ביותר. הלקוח יכול לראות בסרטונים את החנות, את המוכרים, את פריטי האופנה ואת האווירה שאתה רוצה לשדר, כל זאת בעזרת שילוב של קונספט שיווקי, צילום איכותי, מסר מקורי ומלהיב, מוזיקה וקריינות מקצועיים.

קידום אופנה נועד אם כך: להגיע לקהלי יעד חדשים שעוד לא מכירים את המוצרים שלך, להפיץ טרנדים חדשים של החברה ע"י קמפיינים שיווקים ,לחזק קשרים ולבסס אמון ועניין אצל לקוחות קיימים. ברשתות חברתיות ובפורטלים תוכל לקבל פידבק בזמן אמת על העדפות הלקוח ונושאים המטרידים אותו שיכולים להיות מטופלים אונליין ע"י שירות לקוחות.

Just in time בונה מעטפת קידום ושיווק אסטרטגי לחנויות ורשתות בתחום האופנה: בניית אתר לונגטייל (אתר בעל מנוע חיפוש מיוחד שיוצר דפים לפי חיפושי הגולש ומנווט את הגולש אליו, בקידום גוגל האתר עולה במהירות לראש תוצאות החיפוש. אתרים אלה הם המילה האחרונה היום באינטרנט ומעט מאוד חברות מסוגלות לייצר אותן. אין אף עסק שיש לו אתר לונגטייל ולא מקבל פניות איכותיות ממנו מדי יום), הקמה וקידום ערוצי יוטיוב והפקה מקצועית של סרטונים, שיווק ברשתות חברתיות בלוגים ופורטלים.
קידום אופנה