לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

קידום בגוגל אורגני

קידום אורגני בגוגל יכולה להעלות את העסק שלך מדרגה. הכול תלוי ביכולת שלך לשווק אותו בצורה חכמה. בצורה שאנשים יחשפו באופן טבעי יותר למוצר, לאתר בו אתה המחזיק וכך העבודה של החברה המקדמת אותך תעשה קלה וזורמת יותר. אפשר לעשות את זה בכמה אמצעים. סרטוני וידאו הם כלי חזק ומידי אשר בשימוש נבון בהפצתו דרך רשתות חברתיות יכול לחשוף את האתר שלך לקהל חדש.

האלגוריתם שקובע את מיקום התוצאות נשמר בסוד.  אבל הפרמטרים המובילים הם ללא ספק רמת וכמות הקישור לאתרים, איכות הקוד, ותדירות עדכון התכנים הנמצאים באתר. גוגל מבצע מאות בדיקות על כל אתר וכך מחליט באיזה מיקום יופיע. 

גוגל אינה גובה תשלום עבור ההופעה בתוצאות אלו, בניגוד לקישורים ממומנים, עליהם גוגל גובה תשלום פר לחיצה.תוכלו ליהנות מתנועה מרובה לאתר גם בתום תקופת עסקת הקידום. מטרת הקידום האורגני לשפר את מיקום האתר בתוצאות הרגילות, הלא ממומנות של מנועי החיפוש המובילים. 
בזכות קידום אורגני אמיתי וחוקי, נשאר האתר שלכם במיקומים גבוהים.כחלק מתהליך קידום אורגני דואגת just in time  כחברת קידום ושיווק אתרים איכותית להכנסת תכנים באופן שוטף לאתר שלך, דבר שנותן לאתר רלוונטיות תמידית.  מתבצעים שינויים בתפריטים, נוספים פריטים חדישים באופן סיסטמתי,  הכול על מנת לגרום לגוגל לבקר באתר כמה שיותר, ובכך לעלות את דירוג האתר.הפרמטרים העיקריים שמאפשרים לדירוג האתר לעלות במיקומים הם:  אופטימיזציית קוד האתר, אופטימיזציית תכנים, עדכוני תכנים באתר, קישורים חיצוניים ופנימיים, שיווק באינדקסים ועוד. 

קידום אורגני הוא כמו ירקות אורגניים. טוב יותר. איכותי יותר ונקי יותר. קידום אורגני בגוגל זה קידום שבו גוגל קובע לפי פרמטרים מסוימים את מיקום האתר בדף (בצד ימין). לעומתו, קידום ממומן בגוגל הוא קידום שמאפשר לכל מי שרוצה להכניס מודעה בצד שמאל של הדף ובתחילתו (לפני התוצאות האורגניות הראשונות) עבור כל לחיצה, ולפי עלות הלחיצה ומספר פרמטרים שונים של איכות האתר, נקבע מיקום המודעה. רוב הקליקים מגיעים דרך קידום אורגני. לפי מחקרים בין 70% ל 80% המחפשים בגוגל גולשים ומקליקים על תוצאות אורגניות.