לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

קידום בגוגל מפות

לינקים יכולים להוביל משתמש לאתר שלך דרך גוגל מפות וההפך. כחלק מחבילת הפרסום האינטרנטי בו לחברות כמו waze  ואחרות מתחום הג'י.פי.אס יש דריסת רגל הולכת וגוברת, קידום בגוגל מפות הוא כלי יעיל ועדכני לכל בעל עסק מקומי.

גלה את המכשיר הזה והיה שם לפני עסקים אחרים. כך הדירוג שלך בגוגל מפות יהיה גבוה ותוכל לצוד את עיניהם המחפשות גם ככה של לקוחות פוטנציאלים חדשים. הקידום נעשה בדרכים מוכרות ובדרכים חדשות. הקידום בגוגל מפות יכול להיות קידום טבעי, אורגני, או ממומן. Just in time  לא פוסחת על מכשיר שיווקי זה ומאתרת את ביטויי זנב ארוך מתוחכמים שיכולים להצביע על עסק בקרבת מקום. 

אם העסק שלך מתבסס על הגעה למקום : מסעדה, צימר, תחנת דלק וכדומה אתה חייב להיכנס לקידום העסק גם בגוגל מפות. השירות הופך שמיש יותר ויותר עבור אנשים, במיוחד בדרכים שמחפשים משהו ספציפי בדיוק כמו צימר באזור, או מסעדה ונכנסים ישירות לגוגל מפות. הדבר חוסך להם שיטוט וחיפוש מיותר בגוגל, ומפנה אותם למקומות המבוקשים. 

קידום ב'גוגל מפות' כבעל עסק, מאפשר לשים את המודעה שלך בו. הוא כולל מיקום מדויק ופרטים נוספים ב- Google Maps כך שגולשים שיעיינו ב- Google Maps של הישוב שלך ימצאו אותך בקלות.

גוגל מפות, ובאנגלית: Google Maps הוא למעשה יישום רשת  שמציג תמונות לוויין וצילומי אוויר מהעולם. ליישום שלושה מצבים: לווין, פני השטח, ומפה. בנוסף, ניתן לקבל שכבות מידע נוספות כמו : תמונות, חיזוי תנועה, ערכים בוויקפדיה על מקומות , אתרים לפי סיווג, בחירת מסלולי ניווט אופטימליים, ועסקים. ופה בדיוק נכנס הנושא של קידום בגוגל מפות.

Google Maps הוא שירות מיפוי באינטרנט.  הוא כולל בתוכו אפשרויות שונות שמוצעות לך בהתאם למקום המגורים שלך. אתה יכול להציג מפות רגילות או מפות מותאמות אישית, מידע על בתי מסחר ושירותים בקרבת מקום, כתובות ופרטים אחרים. כדי להציג אזורים סמוכים במפה עליך גרור אותה לכיוון הרצוי. אפשר להציג גם תמונת לוויין של מיקום רצוי, להגדיל ולהזיז את המפה.