לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

קידום בגוגל פלוס

צור באאזז סביב העניין ושתף חברים מרשתות אחרות במוצר הזה ! צור תנועה חדשה. זה לא עולה כסף הרי. הקידום שלך יעשה באופן אוטומטי בגוגל עצמה במנוע החיפוש !  כל שעליך לעשות הוא לפתוח משתמש חדש, בחינם , לצור פרופיל והתחיל לעבוד. חפש את הפלוסים , לא את המינוסים וכבוש יעדים חדשים בג'ונגל הוירטואלי. עשה זאת עכשיו. Just in time אתה נמצא בזמן הנכון ועכשיו כשאתה מודע לזה, אז למה לחכות.  

תהיה אתה זה שיקלוט את האפשרות להתקדם ברשת דרך גוגל+. אל תחכה שהיא תהיה פופולרית ועמוסה. זכות הראשונים שלך תהיה לך ליתרון בהמשך הדרך. רשתות חברתיות לא עומדות להעלם מהעולם. להפך. כל פלטפורמה שכזו ובוודאי אמינה וענקית כמו גוגל חייבת להיות לך מקפצה לשדרוג העסק. אם אתם מעוניינים בשירותי פיתוח אפליקציות לפייסבוק חברת כאן המדיה תעניק לכם את השירות הטוב ביותר שניתן לקבל בתחום.

יש לאן לגדול. ומה ללמוד. גם לעסק שלך דרך אגב. כמו גוגל יש צורך תמידי להיות מקודם . הנה עובדה. אפילו גוגל הגדולים מתקשים במיצוב הרשת החברתית שלהם בראש הרשימה. זה רק אומר שבדיוק עכשיו זה הזמן לפרוץ גבולות ולהתקדם שם. 

גוגל תומכת במוצרים רבים נוספים, רובם אירגוניים לרווחת משתמשי הרשת. עד כה לא הצליחה רשת זו לסחוף אחריה . אמנם 300 מיליון משתמשים זה לא משהו קטן אבל לעומת מיליארד המשתמשים של פייסבוק, ונדמה שגוגל+ כאילו עומד להיות כישלון.  וזו טעות . לא הייתי ממהר להספיד את גוגל. הם קונים חברות אחרות מאפשרים שימוש במאגר המשחקים של zinga  , ממומשקים עם youtube , וskype-   וחודרים לשוק הסמארטפונים שם כבר מובנית אפליקציה של גוגל + במכשירי אנדרואיד של סמסונג.

בגוגל פלוס קים הכפתור : 1+ שהוא מעין ה-:like  של גוגל . הרשת מאפשרת למשתמש שנרשם אליה (בחינם) לצור מעגלים נפרדים של חברים, משפחה, עבודה וכדומה ולשתף תמונות ומסמכים בצורה פרטית יותר.
גוגל פלוס היא רשת חברתית. הרשת החברתית של גוגל. גוגל יצרה אותה בניסיון לנגוס בשוק הרשתות החברתיות ולקחת תנועה מפייסבוק וטוויטר.  רשתות חברתיות שקמו כ-5 שנים לפניה ושולטות בשוק כיום.