לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

קידום וידאו באינטרנט

הכוונה היא לא השאיר אף טריטוריה קיימת באינטרנט ריקה. ליצור תנועה ישירה ועקיפה לאתר, לסרטונים המוצגים בו, והעסק שלך חי ונושם בכל רגע ובכל שנייה. מידע נוסף לגבי קידום  ווידאו באינטרנט ניתן למצוא באתר ודרך שירות בלקוחות של האתר.


באמצעות תוכן מאסיבי שמוזן לאתר שלך, מופנה כל גולש לאתר ולווידאו. גם דרך קישורים חיצוניים וקמפיין בגוגל ad , בטוויטר ופייסבוק, דרך דפי נחיתה עצמאיים, פורומים ובלוגים מקוונים.  

אתרים חיצוניים, אתרים ממליצים, גישה מתוך גוגל ופייסבוק. כל מדיה אפשרית בה ניתן לשתף ולקדם את הווידאו נוכחת בקמפיין. חבילה מקיפה של שיווק וקידום העסק שלך. אם זה אומר לבנות אתר, לנתח מילות חיפוש קצרות וארוכות (longtail) , וקידום ישן.


הרעיון מתורגם לדרכי שיווק סטנדרטיות כלומר : מנועי חיפוש, מיילים תפוצה, לידים, דפי נחיתה, קידום אתרים וכדומה. כולם מאפשרים גישה לווידאו החדש שנוצר כדי להגביר תנועה אליו ובאמצעותו אל האתר של העסק המקודם. 

Just in time  מתמחה בקידום ושיווק אתרים באינטרנט. הכלי החזק שעומד כיום לרשותה הוא קידום ווידאו. כל הידע והניסיון שצברנו עזר לנו להבין כיצד לשווק עסק בצורה האפקטיבית ביותר. יצרנו מחלקה עצמאית של אנשי יחסי ציבור, בעלי מקצוע מתחום הווידאו, ואנשי קריאייטיב וארט. יחד עם כל לקוח בצורה פרטנית אנחנו יושבים ועובדים על קונספט, רעיון.


קידום וידאו באינטרנט הפך לכלי הראשון בו חברות, מותגים ובעלי עסקים מעוניינים להגיע את הקהל. קמפיינים שיווקיים נבנים כך שסרטון ויראלי מושקע יופץ ויקפיץ רמת תודעה למוצר באופן מיידי.


היום אם אתה רוצה למצוא מידע על מייקל ג'קסון , עוגת תפוחים או האייפון החדש, סביר שתרצה לראות מה קורה בווידאו. און-ליין מחובר לטרנדים השולטים בעולם. סביר שתרצה לראות את ההופעה האחרונה, הקליפ האחרון, בעל הצפיות הרב ביותר ביו-טיוב. מידע וויקיפדי בא בעדיפות שנייה. 
קידום ושיווק אתרים באינטרנט הוא שם המשחק. אבל אם עד לא מזמן זה נעשה על די העלאת תכנים מקוונים והפצתם במדיה הכתובה, בא יו-טיוב ושינה את התמונה. גוגל פרש חסות על המכה אתר והשאר היסטוריה.