לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

קידום שיווק ויחסי ציבור לעסקים

חברות ועסקים גדולים משתמשים בפרסום בתקציבי ענק על מנת להשיג חשיפה תקשורתית לקהל ולהגדיל את המכירות שלהם. עסקים בינוניים וקטנים עם תקציבים נמוכים יותר יכולים לוותר על הפרסום ולהתמקד בקידום, שיווק ויחסי ציבור לעסק.פעילות קידום ושיווק היא הכרחית לכל עסק שרוצה להצליח קטן או גדול וההתייחסות לתקציב השיווק שלו צריכה להיחשב לא כהוצאה אלא כהשקעה להכנסות עתידיות. בשנים האחרונות תופס האינטרנט תאוצה כמקום החשוב ביותר בקידום המכירות של העסקים וניתן להשתמש בו בצורה מקצועית ויעילה כדי להגיע לקהלי היעד והגדלת כמות הלקוחות.
 

לפני שמתחילים בפעילות הקידום עצמה לעסק יש לגבש תכנית שיווק ויחסי ציבור מתאימה על מנת להגיע בהצלחה למטרה הסופית: תפוצה מהירה ואיכותית והגדלת ההכנסות. שלב ראשון יש למקד את קהל היעד של העסק על ידי פילוח שוק נכון למוצרים, לאפיין ולמתג אותו ולגבש תכנים איכותיים ומסרים שיווקיים מתאימים. השלבים הבאים יהיו בניית הפלטפורמה האינטרנטית שתספק את ההד התקשורתי הדרוש והנראות המקסימאלית לגולשים בתוצאות החיפוש בגוגל וברשתות השונות.
 

רשתות וחברות גדולות מקימות מחלקה מיוחדת ומעסיקות עובדים מקצועיים המתכננים ובונים את המערך. לעסקים שאין ברשותם תקציבי ענק מומלץ לפנות לחברות יחסי ציבור באינטרנט שמספקות את המעטפת הזו. החברה שלנו מתמחה בהקמת מערכת קידום אינטרנטית לעסקים וחברות מכל התחומים. גיבוש קונספט עסקי יעיל הכולל: מיתוג, עיצוב, יצירת תכנים ושיווק , הקמת אתר לונגטייל לעסקים המעוניינים בפניות דרך האינטרנט או אתר תדמית לעסקים המחפשים כרטיס ביקור יוקרתי ברשת, קידום אורגני מאסיבי וממוקד להגדלת המכירות, הפקת סרטוני יוטיוב איכותיים וקידומם בגוגל לתוצאות חיפוש ראשונות, הקמה וניהול דפי עסק ברשתות חברתיות, הכשרת עובדים ייעודיים לניהול אתר העסק באופן שוטף ועוד מגוון שירותים נוספים !
 

Just In Time תמיד איתך. בדיוק בזמן הנכון.