לפרטים חייגו: 072-245-3406

מלאו פרטים וניצור עמכם קשר

recomend
utube

כל שירותי האינטרנט בחברה אחת

הצלחה בטוחה בעולם האינטרנטי!

קידום ובניית אתרים זה רק חלק מהעניין!

תמיכה מהירה ומקיפה מסביב לשעון

ניסיון מוכח להצלחה בטוחה!

הפקת סרטונים ליוטיוב

שיווק ופרסום סרטונים ביוטיוב

תחום התמחות ייחודי ומיוחד של חברת Just In Time הוא, כמובן, שיווק ופרסום סרטונים ביוטיוב.

אנו מאמינים כי עסק מצליח חייב שתהיה לו תשתית וידאו מצליחה ונכונה.

אין זה אומר שסרטונים צריכים להיות מצולמים באיכות הוידאו או הסאונד הטובה ביותר. גם אם, כמובן, איכות וידאו וקול איכותית תמיד תתרום להנאת הצופה החווה את זה באמצעות חוש השמיעה והראייה, פרסום סרטונים ביוטיוב חייב להתייחס לקהל בצורה קצת אחרת.

חברת Just In Time עושה שימוש בכלים שיווקיים עמוקים ובעזרת ניסיונה הרב היא יודעת להעריך את תגובות הגולשים. אנו יודעים בדיוק כיצד להשפיע על ציבור הגולשים, הצופים והמאזינים לסרטון, ואנו יודעים כיצד שכנע אותם בתוכן השיווקי.

באמצעות צפייה בתיק עבודות הווידאו שפרסמנו באתר זה, תוכלו להנות גם אתם מסרטונים איכותיים ושיווקיים שהכנו עבור לקוחותינו. שימו לב כי כל אחד מהסרטונים האלו נערך ביד מכוונת למטרת שיווקיות גרידא.

נכון, איכות הצילום, הסאונד והעריכה ברמות גבוהות הן – אבל יחד עם זאת, נסו לשים לב לפרטים הקטנים. שימו לב למסרים השיווקיים המתוחכמים.

מעבר לכך, קיים הנושא של קידום הסרטונים ביוטיוב ובגוגל. אנו מאמינים כי סרטון טוב חייב להיחשף בצורה הגבוהה ביותר – וגם האינטנסיבית ביותר שאפשר. כך אנו פועלים.

כחברת קידום אתרים מהוותיקות בישראל, אנו מקדמים סרטונים הן בגוגל והן ביוטיוב- כדי להביא את לקוחותינו לדרגת הצלחה מקסימלית. שימו לב – סרטון המקודם בגוגל, מושך תשומת לב גבוהה הרבה יותר מאשר כל תוצאת חיפוש אחרת. הביטו וראו כיצד בולטת תוצאת החיפוש של סרטון הוידאו – גודלה פי כמה מכל תוצאת חיפוש אחרת.

חברת Just In Time מקדמת סרטונים ביוטיוב ברמה הגבוהה ביותר – הסרטונים שלנו מתקדמים בעשרות ביטויים שונים הן בגוגל והן ביוטיוב!